Пас-молода дівчина, що займає посаду фотографа в одному з друкованих видань. За родом діяльності їй доводиться постійно подорожувати по екзотичних країнах. І таке життя, повне адреналіну і небезпек, повністю влаштовує головну героїню. Одного разу вона знайомиться з чарівним чоловіком. Вже багато років він працює військовим кореспондентом. При цьому Сесар є повною протилежністю Пас. Він любить тишу і спокій, чого йому так не вистачає під час чергового відрядження в будь-яку «гарячу точку». Між молодими людьми виникають сильні почуття, і незабаром вони стають подружжям. Але після весілля енергійна красуня не збирається кидати свою улюблену роботу.

А через деякий час вона зацікавлюється таким модним видом спорту, як дайвінг. Кинувши свого чоловіка, Пас відправляється на узбережжі Аденської протоки. Професійні спортсмени вважають, що саме там знаходяться ідеальні місця для занять дайвінгом. Прибувши сюди, жінка відразу ж закохується в безкраї білосніжні пляжі і кристально чисту воду.

Головна героїня швидко осягає ази всі ази дайвінгу, насолоджуючись свободою, що обрушилася на неї. Однак як її від’їзд вплине на відносини між подружжям? Фільм Безодня (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Мелані Лоран
В ролях: Жиль Леллуш, Марія Вальверде, Ібрахім Ахмед, Марі Денарно, Ноемі мерлан, Альберт Дельпи, Тома Соліверес, Крістоф Вандевельде, Тіффані Тойер-Розате, Морган Перез