Кожен заробляє, як може, а що стосується хлопця на ім’я Спенс, то він вирішив зайнятися досить незаконною діяльністю. Головний герой психічно неврівноважена людина. Він не відчуває совісті та інших емоцій, він не відчуває нічого, крім спраги багатства. Тому хлопець знайомиться з багатими дівчатами і втирається до них в довіру. Після того, як дівчина закохується, вона готова віддати хлопцеві все, що у неї є. Спенс цим користується і забирає все, що є у дівчини в якості заохочувального призу. Але одного разу головний герой почав пробувати наркотики та інші речовини, які були доступні за гроші.

Черговим препаратом виявилася таблетка, що відкриває емоції. Спенс відчув неймовірний ефект, тепер йому належить боротися з совістю, яка відкрилася вперше за такий тривалий час. Головний герой сподівався закритися від усього світу в своїй квартирі. Однак йому це не вдається. Черговий замовник з’явився в житті Спенса і зажадав, щоб той убив чоловіка, від якого залежить спадщину молодих людей.

Головний герой хоче грошей, але розуміє, що тепер впоратися зі своїми почуттями він не може, тому вбити йому дуже складно. Фільм Без втіхи (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Кріс Шеєрман
В ролях: Ендрю Дженкінс, Меліса Роксбур, Леа Гібсон, Джоанна Ньюмарк, Чарлі Керр, Майкл Копса