Студент з фільму «Астрал: Новий вимір» насилу пережив смерть матері. Жінка померла при загадкових обставинах, які не вдалося розгадати. Алекс Харманн починає всерйоз вивчати паранормальні явища, для того щоб розгадати таємницю паралельного світу. Провівши кілька експериментів, молода людина переконався в тому, що є ще кілька вимірювань. Деякі люди підтвердили факт того, що вони вступали в контакт з духами, а інші бачили прибульців. Алекс вирішив відправитися в потойбічний світ, щоб відшукати там свою матір. Він розумів, що це дуже ризиковано і можна звідти не повернутися.

Якщо все піде не за планом, то герой може позбутися життя або залишитися там назавжди, так і не потрапивши додому. Юнак дуже широко вивчає астральну проекцію і все глибше йде в світ, в якому проявляються паранормальні явища. Хлопець приходить до висновку, що крім реальності, є ще й інші, нові виміри. Фільм Астрал: Новий вимір (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

На доказ своєї теорії він наводить той факт, що люди все частіше стали зустрічатися з потойбічними силами, бачать раптова поява НЛО і незрозумілі аномалії. Наш герой хоче проникнути в інший світ, щоб зустрітися зі своєю матір’ю.

Режисер: Кріс Мул
Актори: Ванесса Грасс, Френк Діллейн, Катрін Стедмен, Тревор Уайт, Демсон Ідріс, Дауд Шах, Ned Porteous, Марк Аікен