І незрозуміло чи знайдеться спосіб впоратися з потойбічним ворогом. Який до того ж частенько невидимий, поки не збереться завдати удару. І від якого взагалі не допомагають, ні стіни не засуви на дверях. Іноді заради улюблених людей доводиться робити необдумані, часом навіть ризиковані або божевільні вчинки. Саме на такий вчинок довелося піти однієї дівчини, чий молодий чоловік не в міру захопився вельми дивною субкультурою. Вона сформувалася відносно недавно і стосується якоїсь, містичної відеокасети. Втім, суть не в самій касеті, а в моторошній запису, яка зберігається на ній. Кожен її побачив обов’язково гине.

Причому далеко не відразу, йому дається сім днів, не хвилиною більше, не хвилиною менше. Якщо звичайно ні розмножити її і не змусити побачити її інших людей. Це врятує життя, але піддасть ризику інших. Його дівчина, усвідомивши небезпеку для коханого, намагалася його відмовити, але хіба цей впертий о…л. Ну, загалом, молодий чоловік, її послухав? Фільм Асака 1 і 2 (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Тоді вона сама подивилася відео, але на цьому не зупинилася, з головою пірнувши розслідування феномена цих відеокасет. Вона багато дізнається про них і зробить куди більше похмурих відкриттів, ніж будь-хто в цій темі.

Режисер: Рюсукэ Хамагути
Актори: Масахіро Хігасіде, Еріка Карата, Іто Саїрі, Кодзі Накамото, Кодзі Сето