Маленьке морське містечко в південній провінції. У ньому тільки починає зароджуватися поняття туристичного бізнесу. В одну маленьку убогу готель влаштовується на підробіток Мія. Їй всього 16 років, тому вона працює нелегально. І за мізерну плату готова виконувати будь-яку роботу. Вона стирає білизну, прибирається в готелі і номерах, стежить за порядком у дворі. Одного разу її напарниця, що працює на ресепшен, просить Мію підмінити її вночі, так як хоче зустрітися зі своїм коханцем. Все повинно було пройти спокійно. Так як курортний сезон ще не почався, напливу гостей не очікувалося.

Все йшло своєю чергою до тих пір, як в готель не приїжджає напідпитку чоловік з двома маленькими дівчатками. Він замовляє два номери. Один для себе, один для дівчаток. Мія клієнтів заселила, але щось їй не дає спокою і вона стежить за ситуацією. Все начебто було спокійно. Чоловік розмістився у себе, а дівчата відривалися в своєму номері. Раптом Мія через монітори помітила, що чоловік наполегливо рветься в номер дівчаток. Фільм Ангели носять біле (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Мія вирішує зняти цей момент на телефон. Чому ж, коли приїжджає поліція з розслідуванням справи про зґвалтування, Мія приховує правду і тим більше не говорить, що у неї є докази у вигляді відеозапису.

Режисер: Вівіан Цюй
Актори: Вікі Чень, Чжоу Мейцзунь, Ши Ке, Ген Ле, Лю Вейвей, Пен Цзин, Ван Юесінь, Лі Меннань, Бамбі Чень, Синьюй Цзян