Фільм Амелія 2.0 (2017) дивитись онлайн в HD якості


У центрі сюжету цієї фантастичної драми знаходиться чоловік, який щосили намагається врятувати свою вмираючу дружину. Він занадто сильно її любить, щоб так просто відпустити. Хвороба, яку у неї виявили, швидко забирає сили, а він змушений безсило спостерігати з боку за її згасанням. Чоловік працює в поліції, він звик діяти, а не безсило дивитися. Кожен день він шукає способи лікування, чіпляючись за що завгодно, здатне допомогти. На жаль, все це ні до чого не виробляє, і він розуміє, що медицина безсила. В той момент, коли герой вже практично втрачає надію, до нього звертається представник компанії, яка займається розробкою передових технологій.

Він пропонує зробити жінку учасницею експериментальної програми, суть якої полягає в тому, щоб перемістити свідомість людини в штучне тіло. Звучить фантастично, але головний герой згоден на що завгодно, тільки б його кохана продовжувала жити. Ніхто не може гарантувати, що результат буде успішним, але спробувати варто. Фільм Амелія 2.0 (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Погоджуючись на цей експеримент, чоловік не знав, що його чекає. Незабаром у нього почали виникати питання, але відповідей йому ніхто не давав. Тоді він почав своє розслідування.

Режисер: Адам Ортон
В ролях: Кейт Вернон, Ед Беглі мл, Дебра Вілсон, Едді Джемісон, Кріс Елліс, Камар де лос Рейєс, Angela Billman, Бен Уайтхейр, Рейчел Карсон, Мальколм Дэнар