14-річна Розіна – дівчина зі складним і замкнутим характером, яка веде спокійний спосіб життя в невеликому прибережному містечку. Останнім часом тут ходить багато лякаючих чуток про напад кровожерливих акул . Вся історія почалася з того моменту, коли під час своїх звичайних запливів головна героїня побачила зловісний спинний плавець. Хоча багато хто не зовсім впевнені в правдивості її розповіді, але місцеві жителі все одно сильно засмучені.

На відміну від інших, персонаж не піддається паніці і перемикає свою увагу на літню роботу і загадкового хлопця на ім’я Хосело. Останній розпалює в ній дивний і незрозумілий потяг. Вона починає проявляти до нього інтерес, а її захопленість старше її за віком людиною тільки посилюється. Незабаром він вирішує розірвати відносини, що почалися.

Однак образа і зневажена любов героїні дають волю її розгніваним почуттям. Вона придумує жорстокий план, де щелепам хижакам відведена головна роль… Фільм Акули (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Лусія Гарібальді
В ролях: Роміна Бентанкур, Федеріко Морозіні, Фабіан Аренильяс, Антонелла Аквистапаче, Валерія Луїс, Bruno Pereyra, Jorge Portillo