У центрі уваги опиняється молодий хлопець на ім’я Едріан. Так склалися обставини, що він має проблеми психічного розладу, тому головний герой не може тривалий час спілкуватися з людьми. Він часто нервує і йде від розмови з оточуючими його особами. Головний герой мріє про любов, але розуміє, що він не створений для неї, так як жодна нормальна дівчина не стане з ним зустрічатися. До того ж перспектив у головного героя немає і в діяльності, він закінчив технічний коледж, тому не всі хочуть брати на роботу людину з психічним розладом без особливого освіти. Але раптово життя повернулася іншою стороною, молода людина зустрічає дівчину на ім’я Грейс.

Вона привернула його особливим баченням у творчості. Грейс є художницею, дівчина постійно проводить час за мольбертом і не звертає уваги на людей. Саме це вселяло надію в хлопця. Незабаром головний герой з’ясував, що у Грейс теж є проблеми з психічним здоров’ям, а саме вона страждає роздвоєнням особистості. Разом вони відправляються до психолога, де дізнаються, що їх спільне проведення часу і любов один до одного допоможе парі зцілитися.

Кожен з них сподівається на те, що диво станеться, тому вирішують побудувати відносини настільки неформатного характеру. Фільм А якщо вийде? (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ромі Троуэр
В ролях: Люк Форд, Ганна Самсон, Брук Сатчуэлл, Дджон Александер, Вейд Бріггс, Карін Фейрфакс