Багатий і впливовий хлопець на ім’я Чжун ніколи не очікував, що його везіння і успішність закінчаться. Однак молодий чоловік заробив свій статок нечесним шляхом — відмивав брудні гроші крав у своїх співробітників, а також обходив конкурента стороною. Заробляючи гроші на інвестиціях, Чжун обманює чесних людей, при цьому без поправки на свою совість. Багато хто вважав, що у нього просто немає совісті по відношенню до інших жителів землі. Все, що він зробив — це отримав вигоду для свого життя. Одного разу головний герой прокинувся в закритій кімнаті, навколо нього знаходився лише темний колір і кілька ліжок з чорною постіллю.

На стіні висів великий екран з телевізором, але по ньому нічого не транслювали. Чжун намагався вибратися із замкнутого простору, але раптово гучний голос заговорив з ним по рації. Головний герой з’ясував, що його спеціально закрили в цій кімнаті, щоб він подумав над тим, чим займався протягом всього свого життя. Дивний викрадач-психопат грає з ним в нечесну гру. Фільм А або Б (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Він повинен виконувати всі вимоги психопата, інакше він втратить не тільки всі свої багатства, але і власне життя. У головного героя нічого не залишається, як прийняти правила викрадача і слідувати його вимогам, щоб вибратися з цієї пастки.

Режисер: Жень Пэнъюань
В ролях: Сяо Бао, Кинлас Чан, Дуань Бовэнь, Се Нань, Ван Ликунь, Ван Яньхуэй, Сюй Чжен, Саймон Ям