У недалекому минулому Кеті зіткнулася з серйозною проблемою. Справа в тому, що її брат перетворився на героїнового наркомана. Єдиним сенсом життя для нього став пошук грошей на нову дозу. Спільними зусиллями родичам вдалося відправити нещасного хлопця в наркологічну клініку. Професіоналізм лікарів і пристрасне бажання Сет позбутися цієї згубної звички зробили свою справу. Через деякий час він виходить на волю зовсім іншою людиною. Проте лікарі попереджають головну героїню, що вона повинна уважно наглядати за братом, адже він у будь-який момент може знову з головою піти в наркотичний вир. І все ж дівчина вірить в те, що у юнака вистачить сили волі і розсудливості не повторювати своїх помилок.

Але її надіям не судилося збутися. Кеті доводиться на власній шкурі відчути сенс вираження: колишніх наркоманів не буває. Під час вечірки, організованої нею в честь свого коханого, жінка дізнається про те, що її брат знову взявся за старе. У хлопця відсутні будь-які заощадження, необхідні для придбання героїну. А це означає, що він стає небезпечний для оточуючих його людей.

Головній героїні доведеться пройти через безліч випробувань, щоб врятувати свою дочку, яка опинилася у владі Сету. Фільм 6 кульок (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Марія-Льюїс Райан
Актори: Дейв Франко, Тім Метісон, Еббі Джейкобсон, Джейн Качмарек, Майя Ерскін, Jen Tullock, Хайді Сулцман, Доуен Оуенс, Емілі Пек