Аврорі стукнуло п’ятдесят років, але вона зовсім не бажає приймати того, що кращі роки життя вже пройшли. Вона сильно переживає через свій вік. Смутку додає той факт, що вона залишилася зовсім одна, а жінка за п’ятдесят, як вона вважає, вже не зможе знайти собі гідного чоловіка. У неї ростуть дві чудові дочки, є краща подруга. Ці дівчата – єдині, хто надає підтримку і допомагає головній героїні у важкі хвилини. І зараз підтримка їй необхідна, як ніколи, тому що в останні дні все в її житті занадто ускладнилося. Однією з складнощів була шокуюча новина від доньки про те, що вона знаходиться в положенні. Це означає, що улюблена дочка стане мамою, а Аврора – бабусею.

Це недвозначно свідчило про те, що молодість, як і кращий життєвий етап, залишена позаду і тепер їй доведеться змиритися з новою роллю, чого абсолютно не хотілося. Тоді майбутня бабуся починає діяти. Після зміни керівника в кафе, де вона працювала офіціанткою, героїня всерйоз задумалася про звільнення. Вона вважала, що цей крок буде першим з багатьох, які змінять її життя на краще. Фільм 50 весняних днів (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Можливо, розлучення з чоловіком похитнув емоційний стан дамочки і поступово до неї дістався той самий криза середнього віку, тому Аврора вирішила докорінно змінити все, що було раніше.

Режисер: Бландин Ленуар
Актори: Аньєс Жауї, Тібо де Монталембер, Паскаль Арбійо, Сара Суко, Лу Рой-Лекколлін, Ніколас Чупіна, Рейчел Фарман, Лорі Бордесуль, Джульєтта Вйо-Пецкате, Арманд Поль Жан