Знання — сила! Однак у далекому майбутньому тоталітарний уряд вирішив, що знання-це причина нещасть людини. Вони породжують сумніви і суперечки, в результаті це призводить до непокори і повстань. Щоб запобігти будь-яким проявам незгоди, було прийнято рішення про знищення всіх книг. А громадяни повинні отримувати тільки необхідну інформацію, стимулятори і перебувати під постійним наглядом. Тоді їх розум спокійний і вони щасливі. Для ліквідації паперових книг було створено спеціальне відомство «пожежників», які прибували не місце зберігання або розповсюдження книг і спалювали їх.

Крім того, вони проводять і агітацію серед громадян, щоб вони проявляли пильність і повідомляли про місця зберігання. Так за наводкою однієї з громадянок Клариси команда «пожежників» знаходить найбільше сховище За останній час. Однак один з фахівців заради інтересу зберігає один екземпляр. Коли Гай Мотег починає читати, він відчуває, як він став змінюватися. Його стали цікавити питання, над якими він раніше і не замислюється. Все більше він став замислюватися над тим, чому вони палять книги.

Можливо в них не все шкідливе, але є і корисні знання. Однак на свої запитання він отримує стандартні відповіді про те, що там міститься брехня. Фільм 451 градус за Фаренгейтом (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Рамін Бахрані
В ролях: Майкл Б. Джордан, Софія Бутелла, Майкл Шеннон, Мартін Донован, Кейр Дуллеа, Ліллі Сингх