2010 рік. На півночі Чилі трапляється трагедія – обвалюється шахта, ховаючи у своїх глибинах тридцять три шахтаря, в результаті стихії гірської стихії і недбалості власника, не звернув увагу на аварійний стан своїх володінь. Чилійські шахтарі опиняються в невигідному і відверто жалюгідному становищі – вони знаходяться під землею, на глибині 700 метрів, і хто знає, коли їх витягнуть звідти. Їжа і вода, зв’язок з зовнішнім світом – все це відсутнє у них, і лише надія на те, що вони виберуться, не дає їм остаточно здатися.

Маріо Сельпульведа намагається керувати групою шахтарів, охопленої страхом і жахом, розділяти мізерні, але все ж існуючі, припаси і підтримувати їх бойовий дух, проте це абсолютно не так легко, як звучить. А на поверхні їх сім’ї божеволіють від горя і намагаються всіма силами прискорити порятунок їхніх синів, чоловіків і братів. Чи впораються тридцять три шахтарі з усіма труднощами і дочекаються порятунку? Чи чекає їх хороший кінець?

Ніхто цього не знає. Але єдине, чого вимагають обставини – це боротися за своє життя. І, можливо, поховані під землею люди одного разу знову побачать сонячне світло. Фільм 33 (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Патрісія Ригген
В ролях: Антоніо Бандерас, Родріго Санторо, Жюльєт Бінош, Джеймс Бролін, Лу Даймонд Філліпс, Маріо Касас, Джейкоб Варгас, Хуан Пабло Раба, Оскар Нунез, Теноч Уерта