Фільм 21 міст (2019) дивитись онлайн в HD якості


Коли на острові Манхеттен вперше з’явився відчайдушний протагоніст, то він ще до кінця не знав, з чим йому доведеться зіткнутися. Молодий чоловік подався в поліцію, щоб стояти на сторожі суспільства. Головний герой був сміливим і відважним людиною, і мріяв стежити за дотриманням правопорядку. Проте головний герой навіть не міг собі уявити масштаби злочинності на ввіреній йому території. Він стикався з суворими бандитами, а також колегами, які співпрацюють з криміналітетом. Але принциповий поліцейський не міг миритися з таким станом справ.

Він мав намір перевернути Манхеттен вгору дно, але позбавити при цьому острів від злочинності. Відчайдушний молодий коп був готовий навіть ризикнути власним життям заради благої мети. Але полісмен недооцінював своїх ворогів, які вже досить тривалий відрізок часу стежили за ним в надії знайти якийсь компромат. Кримінальний світ мав намір відправити на спокій відважного героя, готового прийти на виручку будь-якій людині. Фільм 21 міст (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Адже він був копом нової формації, чим заважав не тільки бандитам, а й керівництву поліції, так як там можна було зустріти продажних поліцейських. Що ж чекає попереду хлопця, який спокійного життя віддав перевагу погоні за бандитами і боротьбу зі злочинністю?

Режисер: Брайан Кірк
В ролях: Тейлор Кітч, Чедвік Боузман, Сієнна Міллер, Гарі Карр, Дж.К. Сіммонс, Кіт Девід, Стефан Джеймс, Джеймі Ньюманн, Дейл Павінскі, Луїс Канселмі