Документальний фільм «Зима у вогні» 2015, якщо дивитися онлайн в хорошій якості, оповідає про реальні достовірні події. Масові протести, що тривали 92 дні, були відображені в багатогодинній хроніці колосального обсягу відеоматеріалу. Все, що стосується найважливіших подій, було зібрано в документальну картину про київський Майдан Незалежності. Тут є все, від мирного протесту студентів до насильницьких спроб запобігання протистояння, повалення глави держави та її політичного режиму. В хронометраж увійшли інтерв’ю з прямими учасниками опору, зйомки з місця події і повномасштабні погляди на події.

Автори проекту зібрали воєдино всі значущі деталі цієї революції. Авторські посили не несуть явного політичного ухилу, навпаки, збудовані на сухих і достовірних фактах. Всі учасники, які випробовують свої сили, були готові жертвувати собою, заради свободи і патріотизму. Вони захищали те, що вважали святим для себе і майбутнього своєї країни. Фільм Зима у вогні (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Однак після того, як на майдані побили студентів у ніч на 30-е листопада, багато жителів України з різних регіонів почали з’їжджатися до Києва, щоб підтримати мітингувальників і висловити своє невдоволення у зв’язку з побиттям простих людей.

Режисер: Євген Афинеевский
В ролях: Bishop Agapit, Catherine Ashton, Serhii Averchenko, Христина Бердинських, Pavlo Dobryanskyy, Valery Dovgiy, Bogdan Dmytro Furayev, Eduard Kurganskyi, Mykhailo Havryliuk, Natan Hazin