Документальний фільм, присвячений акторові, що став всесвітньо відомим після ролі у відомій франшизі «Форсаж». Його обличчя стало однією з візитних карток цього фільму. Він був на піку популярності, коли разом зі своїм другом потрапив у страшну автомобільну аварію і загинув 30 листопада 2013 року. Але це розповідь насамперед про людину Поле Уокера, який розповідають глядачам його сім’я, друзі дитинства, друзі по акторському цеху і друзі по захопленнях. Вони розповідають історію життя Пола Уокера, яку він не афішував. Він зберігав її для себе. У фільмі зібрані унікальні кадри домашньої кінохроніки сім’ї Уокер.

Вона найкращим чином ілюструє формування головних рис його характеру: доброту, життєрадісність, оптимізм і прагнення допомагати іншим. Ці риси він проніс через все своє яскраве життя. Фільм присвячений і тому як він шукав себе в професії, своє місце і своє покликання. Як намагався все життя з’єднати два настільки різних світу. Йому вдалося як зберегти прекрасні відносини з друзями, з якими він виріс, так і завести нових, серед колег по цеху. Багато хто досі сприймає його загибель як непоправну втрату. Приділяється увага і його захопленням, як він занурювався в них з головою.

І його благодійній роботі, яку він не афішував, а просто робив. Так як вважав, що публічність в такій справі ні до чого. Фільм Я — Пол Уокер (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Адріан Байтенхайс
Актори: Тайріз Гібсон, Коуді Уокер, Роб Коен, Калеб Уокер, Ерік МакАртур, Оклі Леман, Метт Скінхед