Історія гучного скандалу про поліцейську бездіяльність по всій країні. В результаті розслідування були виявлені занедбані склади з доказами у справах про зґвалтування. Велика кількість зібраного генетичного матеріалу просто лежало забутим там. Ніхто ніколи не звертався до цих доказів, які могли допомогти обчислити і зловити гвалтівника. А значить запобігти безліч подібних випадків. В ході перевірки було виявлено, що генетичний матеріал, зібраний у жертв в одному місті чи окрузі мав кілька збігів. Це говорить про те, що бездіяльність поліцейських сприяла повторенню таких злочинів. Зловмисники залишалися безкарними, так як їх просто ніхто не шукав.

Ця історія боротьби жінок за право спокійно жити в своїй країні і право на справедливість. Виявлені факти показали наскільки байдужі влади до долі своїх громадян. Після оприлюднення результатів перевірок багато жертв злочинів, правозахисники і просто небайдужі люди вирішили боротися, щоб домогтися все ж справедливості. Незважаючи на незаперечні докази, їм знадобилося чимало сил і часу, щоб домогтися хоч якихось результатів.

Головне, щоб поліцейські перестали ігнорувати жертв таких злочинів. Адже своєю байдужістю вони наражають на небезпеку нових людей, з якими це може статися. Фільм Я доказ (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Тріш Адлесік, Гіта Гандбір
В ролях: Мішель Бреттін, Рейчел Расселл