У фільмі «Виклик безодні 3D», глядачеві пропонують здійснити дивовижну подорож, яка знаходиться на нашій планеті. Група дослідників робить спробу занурення в найглибшу точку світового океану: Маріанську западину. У фільмі дуже добре показаний весь глибоководний світ, так як зйомки ведуться безпосередньо у воді. Всі таємниці, які зберігає ця блакитна безодня, розкриються перед глядачем і не залишать байдужим жодної людини, яка цікавиться підводним світом. Фільм знятий дуже пізнавально і підійде для перегляду простому обивателю, який отримає масу задоволення. На загадковій земній кулі залишилися незаймані куточки, де історія немов зупинилася, поки людство розвивалося по своєму закономірному шляху.

Тривалий час фахівці не втрачають надію розгадати секрет найглибшого місця на планеті, Маріанської западини. Успішний і знаменитий кінорежисер Джеймс Кемерон один з пристрасних дослідників глибин океанів, і саме це географічна освіта не дає чоловікові спокою. Кінематографіст задався метою підглянути в потаємні місця, і відкрити глядачі неймовірне видовище, спостерігати яке нікому не доводилося.

Дослідне подорож виявиться повним непередбачуваних ситуацій і небезпек, але безстрашний любитель невідомості ризикне на самостійне занурення. Фільм Виклик безодні 3D (2014) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джон Бруно, Рей Кен, Ендрю Уайт
В ролях: Джеймс Кемерон, Сьюзі Эйміс, Лачлан Вудс, Френк Лотіто, Пол Генрі