Ще пару десятків років тому комп’ютери використовувалися у вузькоспеціалізованій або військовій областях. Сьогодні ж вони настільки широко і глибоко проникали в повсякденне життя людини, що люди вже не уявляють свого життя без нього. Вони застосовуються і в діагностиці та медицині, дизайні та будівництві. Сьогодні вже існують такі області, де робота повністю автоматизована і контролюється обчислювальною системою. Якщо раніше комп’ютерна техніка сприймалася, як необхідність для серйозної роботи, то сьогодні це розвага доступне кожному.

Буквально півстоліття тому для обробки дуже маленького обсягу даних необхідна була машина розміром з кімнату, то сьогодні така машина обробляє таку кількість даних і з такою швидкістю, що людський мозок вже не може собі цього уявити. І наука не стоїть на місці. Все частіше фахівці комп’ютерних технологій і робототехніки заявляють, що вже не за горами створення автономного штучного інтелекту, який дозволить людству досягти небувалого прориву у своєму розвитку.

Проте вже існуючі роботи показують на своєму прикладі, що, можливо, створення штучного інтелекту буде останнім досягненням людства. Фільм Ви довіряєте комп’ютеру? (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Кріс Пейн
В ролях: Джонатан Нолан, Ілон Маск, Олександр Нікс, Реймонд Курцвайл, Міхал Косинські, Макс Тегмарк, Джеймс Беррат, Себастьян Трун, Хід Липсон, Пітер Сінгер