«В безодню: Повість про життя, повість про смерть / Into the Abyss» — розповість про потрійне вбивство, яке сталося в штаті Техас. У маленькому містечку Конроу, двом підліткам шалено захотілося заволодіти модним спортивним авто і заради отримання його вони були готові піти на все. Цим усім стало вбивство господині, її сина і друга цього самого сина. Ось тільки довго покататися на ньому злочинцям не вдалося. Вони були спіймані і засуджені до смертної кари. Режисер знімаючи все це бере інтерв’ю у всіх хто тим чи іншим чином був пов’язаний із злочином, щоб зрозуміти допоможе смертна кара зупинити розвиток злочинності. До яких же висновків він прийде?

Бажання заволодіти престижним і дорогим транспортним засобом призвело до того, що товариші вирішили вбити господаря авто і ще кількох людей, які намагалися перешкодити їм вчинити протиправні дії. Фігуранти цієї кримінальної історії були затримані і засуджені до вищої міри покарання. Фільм В безодню: Повість про життя, повість про смерть (2011) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер цього фільму зумів взяти інтерв’ю у одного із затриманих в якому той повідав своє бачення події. Автор спробував дізнатися, що штовхає людей на вчинення таких страшних злодіянь.

Режисер: Вернер Херцог
В ролях: Вернер Херцог, Річард Лопес, Майкл Перрі, Деймон Хол, Ліза Стотлер-Баллун, Чарльз Річардсон, Джейсон Буркетт, Джаред Талберт, Аманда Уест, Делберт Буркетт