Дуже цікава робота у людей, які займаються пірнанням і підводною пошуками різних предметів та історичних даних. У центрі уваги опиняються підводники, які виявили в 2010 році в тепле спекотне літо невідому підводний човен під назвою субмарина. Головні герої відразу ж сповістили влади, дана човен була розташована біля берегів Італії, тож саме цій країні належить розслідування і виявлення всіх історичних фактів, пов’язаних з субмариною. Після ретельного огляду підводного човна, головні герої з’ясували, що вона врізалася вертикально в земну кору, при цьому практично не пошкодила своїх бортів.

Вченим і дослідникам здавалася дана човен чимось нереальним і досить містичним елементом історії, так як її збереження було неможливо протягом стількох років. Підводний човен знаходився в 120 метрах на глибині океану. Але навіть через її неушкодженого ідеального зовнішнього вигляду вчені не змогли дізнатися, кому вона належала. Тепер питанням для дослідників є, де саме випускали цю човен, і кого вона перевозила у воєнні роки. Фільм U-455. Таємниця зниклої субмарини (2013) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Головні герої роблять все можливе, щоб відкрити цю таємницю, адже ця субмарина могла бути пов’язана, як з Гітлером, так і з іншими відомими політиками і чиновниками минулих часів.

Режисер: Стефан Бегоин
В ролях: