Щодня в світі вбивають величезну кількість великих тварин. І в основному люди роблять це не заради потреби, а для звичайних розваг. А найбагатші люди ще й купують різні сувеніри з кісток цих тварин або ж голови вбитих тварин. Невже вони не змогли б жити без усього цього і смерть цих тварин була настільки необхідною? На це питання довгий час намагалися знайти відповідь багато людей, і більшість досі не можуть зрозуміти, чому люди настільки жорстокі по відношенню до ні в чому не винним тваринам, прагне жити своїм життям і не турбуватися про завтрашній день.

Багато хто намагається знайти спосіб як би їм змусити людей переглянути своє ставлення до тварин і зробити так, щоб ті перестали до них ставитися так нелюдяно. Тільки от здається, що багатіям всі інші забави не цікаві, адже вони готові платити величезні гроші за такі розваги і зовсім не думають про те, якого бідним тваринам і як це доводиться пережити всім іншим членам родини вбитої тварини.

Однак невже не можна ніяк виправити ситуацію на планеті і всі ці тварини лише незабаром помруть? Або ж все-таки існує спосіб, який може врятувати тварин? Фільм Трофей (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Christina Clusiau, Шол Шварц
Актори: