Можна здогадатися про те, на яку тему знятий даний документальний фільм. Він присвячений найвідомішим тваринам, які часто селяться поруч з людським житлом. Щури можуть викликати жах і кошмар одним своїм виглядом, але чи настільки вони жахливі, як це прийнято вважати? Ні для кого не секрет, що саме щури є головними переносниками різних інфекцій. Вони можуть стати причиною смертельних хвороб, які поширюються на великі території. Найчастіше ці тварини знищують запаси людини, і саме тому їх багато ненавидять. Щури мешкають не тільки на звалищах і в підвалах, але і в самих будинках. А деякі люди тримають щурів, як домашніх улюбленців. Це означає, що не всі люди звикли до страху при вигляді цих тварин.

Документальний фільм створювався на вулицях Нью-Йорка і Мумбаї. Ці місця славляться величезною кількістю даних тварин. Однак людині ніколи не вдавалося впоратися з ними раз і назавжди. Цих тварин можна ненавидіти всім своїм серцем. Лякатися при одному тільки вигляді. Лаятися на них і вбивати. Однак у будь-якому випадку щурам можна позаздрити, адже, незважаючи ні на що, у них сильно розвинений розум, і вони знайшли спосіб виживання.

Ці тварини дійсно відрізняються розумом і кмітливістю, тому даний фільм вирішив показати реальну картину, яка складається навколо щурів і людей день у день. Фільм Щури (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Морган Сперлок
В ролях: Ед Ширан, Боббі Корріган, Ін. Майкл Блум