Оргазм-вища фізична насолода, доступна людині. Що стосується жінок, це є для них основною проблемою і незрозумілою загадкою, яку намагаються розгадати учені багато десятиліть. Зараз цим питанням займається досить нова наукова область сексологія, в якій як і раніше киплять суперечки на делікатну тему. Пік задоволення, що досягається жінкою, кардинально відрізняється від подібного явища у чоловіків. Відмінності не тільки в тривалості полягають і інтенсивності випробовуваних приємних відчуттів, все набагато складніше. Механізм їх виникнення є складним психоемоційним процесом.

Різні особи діляться власним досвідом, розповідаючи цікаві факти інтимного життя, які століттями не приймалися в розрахунок, зважаючи своєрідним винятком з правил, що стосуються одиниць. До нинішніх часів жіночий оргазм ставився до числа феноменальних явищ, що вивчаються біологами і медиками. Тепер сексологи займаються дослідженнями в області, що зачіпає безпосередньо, щасливі моменти. Жінки, відверто розмірковуючи на інтимні теми, допомагають розібратися в секретах так і не вивченого остаточно феномену. Фільм Сексологія. Жіночий оргазм (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Вони поділяться, чи залежить швидкість досягнення повного задоволення від досвідченості обраного партнера, який вплив грають ніжні прелюдії в наближенні бажаного піку насолоди, наскільки довгими і інтенсивними вони повинні бути.

Режисер: Габріель Анвар
В ролях: Габріель Анвар, Кетрін Оксенберг