Розповідь про п’яти хокеїстів, що стали легендою, що увійшли назавжди в історію НХЛ. Тренер клубу «Ред Вінгс», згадує, як був стурбований пошуком хороших гравців для команди. Можна було спробувати залучити російських хокеїстів. У Портленді керівництво «Детройта» збиралося умовити і забрати Сергія Федорова, який приїхав на гру зі своєю командою. Увечері чоловіка чекали на темній вулиці в припаркованому автомобілі. Сергій спускався у вестибюль, коли зустрів знайомого хлопця. Це був сусід за номером, якому Федоров зізнався, що його зовсім не викрадають, а він летить в Детройт з доброї волі. Так починалася Російська п’ятірка, що привела хокейний клуб до неодноразової перемоги.

У 80-ті роки місто на Середньому Заході, що знаходиться в тій частині країни, яку вважали марною, був у повному занепаді через панує безробіття, плутанини. Тому місцева команда, яка отримала звання найбільшої, була чи не єдиним досягненням на той момент. Фільм Російська п’ятірка (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але сталося це не відразу. В кінці 1980-х «Детройт Ред Уінгз» постаралися остаточно подолати свою десятирічну посуху на Кубку Стенлі, витягуючи гравців з Радянського Союзу, і в процесі змінили спосіб гри в хокей Північної Америки.

Режисер: Джошуа Ріль
В ролях: Jim Devellano, Сергій Федоров, В’ячеслав Козлов, Ігор Ларіонов, В’ячеслав Фетисов, Джефф Деніелс, Уейн Гретцкі, Володимир Константинов