Протистояння, про яке свідчить назва даного фільму, добре відомо шанувальникам футболу. Два відомі спортсмена, талановиті футболісти Ліонель Мессі і Кріштіан Роналду є зірковими особистостями першої величини-це ні в кого не викликає сумнівів. Їх імена вписані в історію світового футболу золотими літерами і кожен з них має величезні заслуги. Але для фанатів футболу цього мало, між ними не припиняється дискусія про те, хто ж з цих футболістів краще. Боротьба за пальму першості точиться і між цими футболістами, вона навіть виходить за вузькі рамки футбольного поля.

Творці даного фільму спантеличені метою показати заслуги кожного з футболістів, хто з них краще – вирішувати глядачам. У фільмі представлений ретельний аналіз діяльності великих спортсменів, показаний шлях у великий футбол і кар’єрний ріст. З представлених документальних фрагментів, забезпечених коментарями, можна судити про результативність і конкурентоспроможність футболістів, їх професіоналізм і майстерність. Фільм Роналду проти Мессі (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Перш ніж глядачі і шанувальники футболу зроблять важливі висновки, у них буде можливість почути думки експертів, журналістів, коментаторів і пересічних громадян, захоплених цією захопливою грою.

Режисер: Тара Пірні
В ролях: Девід Бекхем, Кріштіану Роналду, Алекс Фергюсон, Жерар Піке