Рам Дасс-це дослідник, він же духовний вчитель і автор, він впливав на людей у всьому світі своїми навчаннями, а у віці 87 років його життя могло б спокійно бути інтерпретованою в сценарій і стати невеликим серіалом. Режисер Дерек Пек, творець кінокартини, не намагається розповісти нам до дрібниць все життя Рама Дасса. Замість цього ми зустрічаємо Раму там, де він знаходиться, розмірковуючи про цінність життя в сьогоденні. Конфліктів ніяких немає, любителям драми теж не отримають ніякого задоволення. Глядачі прийшли сюди, щоб навчитися чогось у людини, яка продовжує демонструвати незвичайну кількість благодаті і радості, незважаючи на те, які випробування звалилися на нього за час його життя.

Так, наприклад, Рам переніс інсульт близько 20 років тому. Ближче до кінця свого життя Дасс піклується про багатьох людей, але це не зупиняє його духовну практику. Ми побачимо світ саме його очима, і стрічка змушує нас більш гостро усвідомлювати своє оточення і життя, яка ховається навіть в самих дивних місцях. Творець фільму демонструє повагу до Дассу, до його духу і життя навколо нього.

У Мауї знаходиться житло Рама, це місце є прекрасним фоном для такого безтурботного і медитативного фільму. Фільм Рам Дассо: Повернення додому (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Derek піску
Актори: