Черговий повнометражний фільм, знятий за участю самих ОбЕзБаШеНних і відірваних героїв, отримав вже традиційну назву «Придурки 2». Саме під такою назвою багато років на телебаченні транслювалося реаліті-шоу, в якому герої сюжетів робили немислимі, головоломні і абсолютно тупі і безглузді трюки. Однак фільм перевершив свій телевізійний аналог. Адже цензура, яка забороняє на телебаченні використання нецензурних виразів і показ оголених геніталій, не поширюється на повнометражні фільми. Подивившись цей фільм, глядачі дізнаються, що чекає людину, що стрибає з моста, будучи прив’язаним за причинне місце.

І чи може людина спокійно підставити свій задній фасад під розпечене тавро. Але ж герої цього фільму роблять безліч ще більш дурних і небезпечних для здоров’я трюків. У титрах фільму стоїть традиційне звернення до глядачів, в якому автори просять ні в якому разі не намагатися повторити ці трюки самостійно.

Якщо Ви любите гострі відчуття, шалені витівки і нестандартний гумор нижче пояса, Ви безумовно отримаєте колосальне задоволення від перегляду. Фільм Придурки 2 (2006) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джефф Треймейн
В ролях: Джонні Ноксвіл, Бем Марджера, Стів-О, Кріс Понтіус, Райан Данн, Джейсон Акунья, Престон Лэси, Дейв Инглэнд, Ерен Макгехі, Філ Марджера