У документальній кінострічці розповідається про інцидент, який сколихнув весь Балтімор. Починається все досить-таки прозаїчно. Чорношкірий хлопець на ім’я Фредді потрапляє в руки поліцейських. Слідчі підозрюють його у скоєнні тяжкого злочину. У підсумку молодій людині виносять обвинувальний вирок. Він потрапляє в місцеву в’язницю, де панують суворі порядки. Тутешні наглядачі суворо карають ув’язнених за найменшу провину. Цієї сумної долі не уникає і волелюбний Фредді. Він не готовий терпіти свавілля з боку тюремних охоронців, незважаючи на постійні покарання і побиття. Але одного разу удача відвертається від сміливого афроамериканця. Кілька поліцейських жорстоко б’ють його.

Незабаром втратив свідомість Фредді доставляють в клініку. Однак лікарі вже нічим не можуть допомогти потерпілому. Він помирає прямо на лікарняному ліжку. Керівництво в’язниці намагається зам’яти цю подію, яка може перерости в справжній скандал. Але через кілька днів жителі Балтімора дізнаються про цей неприємний інцидент. Фільм Повсталий Балтімор (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Їх обурює той факт, що причетні до цієї справи наглядачі не понесли ніякого покарання за вбивство чорношкірого хлопця. У мегаполісі назріває справжній бунт проти влади.

Режисер: Соня Сон
В ролях: Devin Allen, Genard Shadow Barr, Елайджа Каммінгс, Kevin Davis, Makayla Gilliam-Price, Sherrilyn Ifill, Adam Jackson, Dayvon Love, William «Billy» Murphy Jr., Стефані Роулінгс-Блейк