В центрі уваги виявиться історія, яка може стати частиною життя кожного з нас. Ніхто з людей не захищений, що на дорозі зіткнеться з перевіркою. Періодично водії переживають подібні ситуації, коли поліцейські для перестраховки зупиняють автомобілі. Часом, звичайно, вони зупиняють законослухняних громадян і просто так їх затримують замість того, щоб зупиняти дійсно підозрілих водіїв. Багато хто з водіїв поспішають по особистих справах. Подібна позапланова зупинка може стати причиною для запізнення в потрібне місце призначення.

Плани можуть бути зірвані з вини поліції. Але якщо співробітники правоохоронних норм налаштовані виконати своє завдання з перевірки, то зупинити їх просто неможливо. У центрі уваги опиниться молода вчителька школи Остіна в штаті Техас. Це чорношкіра дівчина, яка їхала за кермом автомобіля в особистих справах. Поліцейський патруль зупинили її для перевірки. Фільм Перевірка на дорозі (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Тільки ситуація дійшла до пікового моменту і вчительку заарештували по несправедливості. Як же в майбутньому буде вирішена ця ситуація? Чи зможе вона довести свою невинність?

Режисер: Кейт Девіс
Актори: