Документальний фільм представить глядачам унікальну можливість поринути в світ реальних пригод разом з героями проекту. Це група вчених, яка зайнята дослідженням нових місць. Цього разу 9 осіб вирішило відправитися на острів мавп. У цьому місці вони знаходять відповіді на ряд хвилюючих питань людства, пов’язане з тим, як зародилося життя на Землі, а скільки часу пішло на це. Також вчені спробують розібратися в тому, що таке людська свідомість і наскільки населення обізнане про своє реальне життя. Дослідники самовільно впровадилися в різні верстви суспільства.

Вони розлучилися з колишніми благами і вирушили в нове для себе середовище. Завдяки цьому їм вдалося розкрити свій справжній потенціал, про який раніше навіть не було припущень. Ця подорож підштовхнула їх до відкриттів, які в подальшому можуть перевернути свідомість сучасного населення. Спостерігати за цими амбітними хлопцями з наукової сфери дійсно дуже цікаво і цікаво. Фільм Осягнути незбагненне (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Недарма фільм був знятий за підтримки гранту Science Sandbox, який зосереджений на залучення всіх людей в розвиток науки 21 століття. Нудьгувати за переглядом вже точно не стане ніхто!

Режисер: Йен Чейні
В ролях: Рейчел Л. Сміт, Дженніфер Л. Макалади