Глава великого Колумбійського картелю знаходиться в скрутному становищі. Справа в тому, що американці постійно посилюють контроль за кордоном. Всі ці заходи завдають істотної шкоди незаконному бізнесу впливового наркобарона. Пильні прикордонники регулярно перекривають його, здавалося б, налагоджені канали постачання кокаїну в Північну Америку. Але одного разу у злочинців з’являється божевільна ідея як забезпечити безпечне переправлення наркотиків в США. Ось тільки для здійснення цього задуму їм необхідна підводний човен, яку можна було б переобладнати під своєрідний плавучий склад.

Бандити виходять на кількох молодих людей, які зобов’язуються найближчим часом дістати справжню субмарину. Вони планують викрасти підводний човен з Росії, де після розвалу СРСР сотні морських суден виявилися нікому не потрібними. Головні герої розуміють, що ризик дуже великий. Найменша помилка приведе їх на лаву підсудних. Фільм Операція «Одеса» (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Однак у разі успіху наркобарон обіцяє заплатити їм 35 мільйонів доларів. Цих грошей спритним шахраям вистачить до кінця їхніх днів. Вони розробляють сміливий план. Але майже відразу ж приятелі стикаються з цілою низкою проблем.

Режисер: Тіллер Расселл
Актори: