Документальна картина розповідає про особливості глобального. потепління. Відчайдушні борці за нормальне майбутнє Землі та її жителів намагаються всіляко запобігти настанню екологічної катастрофи. Вони намагаються розвинути і запропонувати ідею альтернативних енергетичних джерел. Ось тільки, не всі знамениті лідери сьогодні готові підтримати подібні програми і ввести їх в дію. Головний борець проти того, щоб змінилися кліматичні умови — це Альберт Гор, який є колишнім американським віце-президентом. Він подорожує по всій планеті і сподівається, що зможе привернути увагу відомих політиків до труднощів, що має відношення до кожного.

Так склалося, що його безпосереднім і основним опонентом став саме Дональд Трамп — сьогоднішній президент. Він раптом заявив про вихід держави з Паризької угоди, спрямованої на стримування середніх температурних показників. Даний жест показав, що Трамп являє собою антагоніста в жорсткій боротьбі за кліматичні умови планети. Фільм Незручна планета (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Після скандальної гучної заяви президента, авторам довелося доопрацювати картину-внести в неї деякі корективи. Яка реакція громадян землі на настільки самовіддану боротьбу за краще майбутнє…?

Режисер: Бонні Коен, Джон Шенк
В ролях: Ел Гор, Джон Керрі, Марко Крапелс, Ангела Меркель, Дональд Трамп, Том Ріллі