Проект «Незалежна гра: Кіно»– документальна кінострічка про найвідоміших світових розробників ігор і безпосередньо про їх творіннях. Для початку глядачі побачать, як створювалася гра SUPER MEAT BOY, а також послухають інтерв’ю з Томмі Рефенесом і Едмундом МакМилленом, авторами головної концепції гри. Пізніше фільм перенесе глядачів на виставку FAX EAST, надаючи унікальну можливість взяти участь на першій презентації прототипу Fez від творця цієї популярної гри, Філа Фіша. Ну а під кінець глядачі зможуть познайомитися з неймовірною історією життя розробника BRAID Джонатана Блоу.

За словами творців фільму, вони включили у свій проект саме цих розробників, адже вони не просто створювали ігри з метою заробити. Для кожного з них створення гри – в першу чергу творчий процес, своєю діяльністю вони висловлювали власну оригінальність. Вони ризикували, ставили все на кону – і виграли.

Саме з цієї причини так важливо почути їх історії і скористатися досвідом, який вони здобули на самому початку своєї кар’єри. Фільм Незалежна гра: Кіно (2012) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Лизанн Пажо, Джеймс Свирски
В ролях: Джонатан Блоу, Філ Фіш, Едмунд МакМиллен, Томмі Рефенс, Джо Дріллінг