З моменту першого польоту в космос людство хвилювало питання про те, чи одні ми у Всесвіті. Офіційна наука не може дати на це однозначної відповіді. Однак численні фотографії невпізнаних літаючих об’єктів служать доказом того, що існують і позаземні цивілізації. Творці цього документального фільму збираються самостійно розібратися в цій складній і заплутаній справі. Незважаючи на незаперечні докази існування інопланетян, уряди всіх країн заперечують ці докази, визнаючи їх лише майстерно виконаними підробками.

Але для чого високопоставлені чиновники приховують від нас правду? Навіщо їм брехати власним співгромадянам? На ці питання і збираються дати відповідь режисер і його асистенти в цій кінострічці. У фільмі глядачі побачать воістину унікальні архівні фото-і відеоматеріали, які раніше припадали пилом на полицях спецархівів. Нам покажуть кадри, з яких лише нещодавно зняли гриф «цілком таємно». Фільм Невизнані (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

На думку творців кінокартини, це свідчить про те, що уряду і спецслужби різних країн продовжують приховувати від простих обивателів справжню правду, що стосується контактів людей з прибульцями.

Режисер: Майкл Маццола
В ролях: Джанкарло Еспозіто, Стівен М. Грір