Приголомшливий документальний фільм «Мрії Дзіро про суші» (Jiro Dreams of Sushi) покаже справу життя Джіро Оно. Токіо, район Гинзе. В непримітній підземці багато років ховається невеликий заклад. Це не ресторан, і ні кафе. Весь інтер’єр-це десять в ряд поставлених високих стільців, а в меню немає нічого, крім суші. Його власник, Джиро Оно, йому 85 років, більшу частину життя він віддав суші. Але це того коштувало, про це говорять факти, три зірки Мішлен і дійсність того, що бронювати стілець в заклад потрібно за місяць. Фільм шикарний з усіх боків, і історією, і людьми знімали картину.

Ніхто з близьких не розділяє його захоплення, адже воно практично не приносить заробітку, а це легковажно. Але Дзіро стрімко йде до своєї мети, його не лякає ні відсутність клієнтів, ні маленьке приміщення, ні те, що його оточення проти. І ось «мрії Дзіро про суші» втілюються в реальність. Фільм Мрії Дзіро про суші (2011) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Його ресторанчик стає дуже популярним, отримує 3 зірки в Мішленівскому рейтингу і тепер один стілець треба бронювати за кілька місяців. Більше п’ятдесяти років герой удосконалює себе і свою майстерність.

Режисер: Девід Ґелб
В ролях: Джиро Воно, Есикадзу Воно, Masuhiro Yamamoto, Daisuke Nakazama, Hachiro Mizutani, Harutaki Takahashi, Хірокі Фудзита, Цуненори Іда, Toichiro Iida, Акіхіро Ояма