Фільм Містер Чіббс (2017) дивитись онлайн в HD якості


Кенні Андерсон — один з відомих баскетболістів, який свого часу зміг досягти дуже багато чого. Чоловік як і велика частина професійних спортсменів проходив через ті ж труднощі, що і вони. Важке дитинство в злиднях, школа та інститут. Звичайно ж він пройшов через безліч баскетбольних клубів, які дозволили йому досягти бажаного і тепер він став учасником національної збірної США з баскетболу. П’ятнадцять років свого життя чоловік присвятив грі і багатьом здавалося, що всі ці роки були для нього святом, адже він одержував величезні гонорари і у нього було безліч шанувальників, постійні інтерв’ю, загалом все про що можна було лише мріяти іншим людям. Але на ділі все було набагато менш райдужним, ніж всі вважали.

Він за 15 років встиг заробити 60 млн, і в той же час стати батьком сімох дітей від п’яти різних жінок. Всі ці розводи позбавили його більшої частини грошей і в якийсь момент у нього настає криза. Після того як він йде зі спорту, він ходить в нікуди, він не знає як себе далі реалізовувати і що йому робити. Фільм Містер Чіббс (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Відносини з сім’єю не складаються, і щоб він не намагався зробити попереду його чекає лише величезна кількість проблем. В якийсь момент вона не витримує і починає зловживати алкоголем.

Режисер: Джилл Кемпбелл
В ролях: Кенні Андерсон, Natasha Anderson, Nate Archibald, Тікі Барбер, Девід Фальк, Аліша Гринштейн, Боббі Херлі, Tom Konchalski, Brian Oliver, Dennis Scott