Фільм Мандрівка часу (2017) дивитись онлайн в HD якості


Якою була наша Земля до появи на ній людини? Як вона з’явилася і що сприяло зародженню життя на ній? Цими і багатьма іншими питаннями, що стосуються планети, космосу, Всесвіту, людство задається давно. Багато хто намагається знайти відповіді, уявити, як все було «до». Ось і Терренс Малік поставив перед собою таке завдання. Документальний фільм, представлений глядацької уваги, є спробою подивитися на світ і на все, що в ньому існує, з іншого боку, побачити його в первозданному вигляді. Це подорож в далеке минуле Землі, яке покаже її іншою — недоторканою, невинною, зароджується.

На екрані можна буде побачити унікальні кадри, які були зняті в різних куточках планети, а також новаторські спецефекти, дозволяють відтворити минуле. Разом з автором, який витратив на створення цього фільму в цілому 30 років, глядачі побачать рух зірок, переміщення континентів, зародження лісів і різних видів тварин, в тому числі і динозаврів, а потім і поява людини з його прагненням дізнатися і побачити все своїми очима.

Своїм фільмом режисер оспівує гімн природі, планеті і всьому Всесвіті, показуючи їх у тому вигляді, в якому ще не бачив ніхто. Фільм Мандрівка часу (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Терренс Малік
В ролях: Абрахам Косгей, Руна Люсьєн, Тео Бонгані Ндьяльване, Себастьян Джексон, Жежуан Плер, Деріл Джеймс Харріс II, Джамал Кавілья, Ягазі Емезі, Кейт Бланшетт, Мейши Діатто