Фільм «Люм’єри!» здасться цікавим для більшості людей, але особливо його оцінять і полюблять шанувальники кінематографа. Це картина про зародження кіномистецтва, коли хвилинні історії зі звичайного життя, які показувалися на великому екрані, викликали у глядачів не тільки живий інтерес, але і відчуття великого дива, що відбувається прямо на твоїх очах. Прізвище Люм’єр і зараз не забута, але сучасна людина вже не пам’ятає багатьох картин, забув про велику кількість художніх і технічних знахідок братів. Тепер мало хто дивиться чорно-білі німі кінофільми, хоча багато з них є найдосконалішими шедеврами.

Подивившись «Люм’єри!», глядач багато в чому може змінити своє уявлення про старий кінематограф. Побачивши прекрасну, професійно складену добірку короткометражок, аудиторія зовсім забуде про відсутність у них кольору і звуку, адже тут як ніде відчувається природність того, що відбувається і відчувається чари. На екрані такі ж люди, зі своїми почуттями, справами, мріями, але усвідомлюєш, що цим кадрам вже більше ста років.

Крім того у фільмі ведеться цікава розповідь про початок ери Сінема, більшість дані з якого сучасній людині незнайомі. Фільм Люм’єри! (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Тьєррі Фремо
В ролях: Тьєррі Фремо , Огюст Люм’єр , Луї Люм’єр , Мартін Скорсезе