У сучасному світі, незважаючи на всі досягнення науково-технічного прогресу, повно невирішених проблем. Політична нестабільність у ряді близькосхідних країн і масштабна посуха в Африці призвели до того, що мільйони людей стали біженцями. У пошуках кращого життя вони вирушили в Європу і США. Але навіть у більш благополучних країнах нещасні мігранти, які втекли від військових дій і злиднів, стикаються з численними проблемами. Уряди різних держав регулярно посилюють своє законодавство через серйозну стурбованість різким напливом біженців. Місцеві жителі теж далеко не завжди задоволені прибулими в їх рідну країну нелегалами. В мігрантах вони бачать лише небезпечних конкурентів у боротьбі за роботу.

Крім того, біженцям доводиться постійно мати справу з побутовою невлаштованістю, повним не знання мови і тутешніх законів і невпевненістю в завтрашньому дні. Однак зворотної дороги для них вже не існує. Та й який сенс повертатися на батьківщину, яка, наприклад, охоплена кровопролитною громадянською війною, через що цінність людського життя в такій країні прагне до нуля.

Так що безправним мігрантам залишається сподіватися лише на милість тих, хто дав їм притулок. Фільм Людський потік (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ай Вейвей
В ролях: Ісра Аббуд, Хиба Абед, Рамі Абу Сондос, Асмаа Аль-Бахія, Еман Аль-Масіна, Ханан Ашраві, Пітер Букарт, Борис Чешірков, Марін Дін Кадждомкай