У стрічці розповідається про життєвий шлях одного з найвідоміших американських серфінгістів. Лейрд народився в неповній родині. У ранньому віці він разом з матір’ю переїхав на Гаваї. Саме це і визначило всю подальшу долю хлопчика. Тут-то він і зацікавився таким екзотичним для того часу видом спорту як віндсерфінг. Хлопець назавжди запам’ятав враження від найпершого у своїй кар’єрі «заїзду» на дошці. А незабаром він познайомився з Біллом, для якого серфінг став сенсом усього життя. Старший і більш досвідчений товариш навчив Лейрда безлічі премудростей і хитрощів в цій справі. З віком юнак набирався досвіду і майстерності.

Поступово він перетворився на кращого серфінгіста на території всього штату. Хемільтон не раз доводив безстрашність, проробляючи вкрай ризиковані і дивовижні за своєю красою трюки. І одного разу талановитого спортсмена помітили в Голлівуді. Йому запропонували невелику роль в одному з фільмів. Так само Лейрд виконував обов’язки дублера під час зйомок деяких блокбастерів.

При цьому молодий чоловік ніколи не забував про своє захоплення. Навіть після найважчих трудових буднів вечорами він вирушав на місцеві пляжі за «великою хвилею». Фільм Король хвиль. Життя Лейрда Хемільтона (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Рорі Кеннеді
Актори: Нік Керролл, Даррік Дьорнер, Лейрд Джон Хемілтон, Гебріелль Рис