Даний фільм є біографією одного з найвідоміших бійців, змішаних єдиноборств нашої сучасності. Він є кумиром багатьох мільйонів людей, адже Конор МакГрегор досяг неймовірних результатів завдяки своїй завзятості і працьовитості. Виріс Конор в бідній родині і вибратися з бідності у нього було не багато шансів. Мати не змогла дати Конору навіть гідної освіти, кар’єра сантехніка була краще, але що молода людина могла розраховувати в даній ситуації. Одного разу він потрапив в секцію єдиноборств, там тренувалися боксери і бійці. Він знайомиться з цікавими людьми і бачить свій шанс, як досягти успіху в житті і перестати жити в бідності.

Конор був одним з кращих учнів. Він дуже старанно тренувався і став проявляти себе відмінним бійцем. Не залежно від сил противника, він завжди стояв на рингу до кінця, до перемоги. Боксер не шкодував себе на виснажливих тренуваннях і незабаром це принесло свої плоди. Він став чемпіоном на офіційних змаганнях. Тепер Конор впевнений, спортивна кар’єра вирве його з кайданів бідності.

Конор не збирається зупинятися на досягнутому, він хоче завоювати титул чемпіона світу. Будь-яка перемога має тернистий шлях, шлях Конора не був винятком. Фільм Конор МакГрегор: Сумно відомий (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Gavin Fitzgerald
Актори: Хосе Альдо, Dee Devlin, Нейтан Діаз, Ariel Helwani, John Kavanagh