Кілька дуже впливових людей мають намір провести велику фінансову махінацію. Через підставних осіб вони розміщують на фондовій біржі акції ста китайських компаній. Паралельно з цим шахраї проводять широку рекламну кампанію, щоб залучити якомога більше інвесторів. Вони не гребують нахабно брехати своїм клієнтам про високу прибутковість і надійність цінних паперів китайських фірм-пустушок. Завдяки обережності передбачливих аферистів їх дії не викликають підозр у правоохоронних органів. Однак компанія товаришів, що працюють брокерами на нью-Йоркській біржі, швидко усвідомлює, що акції цих китайських підприємств фактично є красивими папірцями, які не стоять і цента.

Вони не без підстав припускають, що дуже скоро даний міхур лопне, через що тисячі людей по всій країні втратять свої заощадження. Головні герої вирішують провести своє власне розслідування. Незабаром вони виходять на передбачуваних авторів цієї спекуляції. Таким чином друзі дізнаються, що в цій справі замішані дуже високопоставлені чиновники з уряду. Фільм Китайська справа (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Так що подальша робота в цьому напрямку загрожує молодим людям великими неприємностями. Але, незважаючи на смертельну небезпеку, вони збираються вивести злочинців на чисту воду.

Режисер: Джед Ротштайн
Актори: