Кілька десятиліть вже є досить популярною марка, на якій зображена качка. Вперше, коли вона з’явилася на прилавках, вона знайшла досить швидко популярність серед населення. А незабаром для зображення її, люди навіть стали пропонувати свої ескізи, щоб урізноманітнити марки з нею. І природно подібне викликало такий переполох, що було вирішено влаштувати конкурс на краще зображення качки для марки, і переможець безсумнівно за це отримував приємне винагороду. І, варто сказати, що такий ажіотаж був піднятий і тим, що переможець отримував досить значний грошовий приз, що змусило велику кількість бажаючих розбагатіти випробувати себе.

І в цьому році буде знову проведено конкурс на кращий малюнок качки і на цей раз учасники намагаються зробити все, щоб здобути перемогу над супротивником і отримати приз собі. Здавалося б, їм абсолютно все одно, що в той момент будуть відчувати інші люди і через що вони пройдуть головне отримати перемогу і отримати вони її готові за всяку ціну. Фільм Качка на мільйон (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Таких інтриг ще ніколи не було, проте всім доведеться зіткнутися з труднощами і випробуваннями. У що ж перетвориться конкурс цього року і хто зможе отримати свій мільйон?

Режисер: Брайан Девіс
В ролях: Adam Grimm, Rob McBroom, Dee Dee Murry, Rebekah Nastav, Tim Taylor