Відгримів останній сезон вже став легендарним телесеріалу «Гра престолів». Драматична розв’язка, як і більшість подій фінальної глави, розчарувала фанатів, які поставили фінальним шести серій найнижчі оцінки, критикували сценаристів, збирали підписи для петиції продюсерам каналу з вимогою перезняти заключний сезон, але все одно справно збиралися біля екранів, щоб бити рейтинги і ставити рекорди. Розв’язка боротьби за Залізний трон Вестероса встановила абсолютний рекорд каналу HBO за кількістю глядачів прямого ефіру – 19.3 млн. платних передплатників. А скільки дивилися піратським способом або в записі? Точних цифр немає, але це гігантські числа.

Як би там не було, а головний телевізійний атракціон останніх восьми років завершив своє плавання і тепер босам HBO доведеться міцно задуматися, чим їм замінити флагман. А поки команда документалістів на чолі з режисером Джині Фінлей розкриває перед глядачами закулісся фентезі-хіта Game of thrones, фокусуючи увагу на заключному етапі створення телесеріалу. Фільм Гра престолів. Останній дозор (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Картина вийшла докладним і щирим звітом про труднощі виробництва, з якими зіткнулася знімальна група, выстоявшая в битві з екстремальними погодними умовами, палаючими дедлайнами і пристрасним бажанням фанатів вивідати спойлери фінального сезону.

Режисер: Джині Финлэй
В ролях: Алфі Аллен, Джейкоб Андерсон, Девід Беніофф, Гвендолін Крісті, Емілія Кларк, Микола Костер-Вальдау, Ліам Каннінгем, Пітер Дінклейдж, Наталі Еммануель, Володимир «Фурдо» Фурдик