У далеких північних широтах, там, де снігу покривають землю, мешкають мисливці за трофеями. Але що люди можуть робити в умовах вічної мерзлоти, адже це може бути дуже небезпечно. Вони цілодобово зайняті дуже важливою для себе справою. Добувачі, намагаються відшукати те, що відмінно буде продаватися на чорному ринку. Такими речами можуть стати бивні доісторичних мамонтів, і останки інших незвіданих тварин. Ця історія починається в той момент, коли одна з експедицій умільців і зацікавлених людей знаходять небувале. Їх погляду розкривається по-справжньому неприємна знахідка, яка дає їм надію на те, що незабаром всі вони стануть багатими людьми.

Останки стародавньої тварини, крім того, що прекрасно збереглися, так як ще й були цільними. Ця знахідка викликала ажіотаж у вченому світі. Всім стало цікаво поглянути на це доісторичне диво. Справа в тому, що це мертва тварина, містило живі клітини організму. Фільм Генезіс 2.0 (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Цей матеріал був доставлений в одну лабораторію генетиків, яка знаходиться на території Південної Кореї. Глава цієї лабораторії Хван у, збирається відродити популяцію мамонтів.

Режисер: Крістіан Фрай, Максим Арбугаев
В ролях: