Фільм розповідає про двох осіб, які змінили саме поняття «комедія» і вразили досвідченого глядача дивними уявленнями. Якщо відмотати два десятиліття тому, навряд чи прості обивателі зможуть розповісти про талановитих коміках Енді Кауфмана і Джима Керрі. З ранніх років хлопці мріяли пробитися на велику сцену і робили все можливе, щоб втілити заповітну мрію в життя. Щоб постати перед широкою публікою, вони повинні були ретельно продумати свій виступ. Артисти вибрали грандіозну постановку, щоб світ визнав їх талант.
Після довгих сумнівів вони вирішили обіграти сценку, яка підкорила численну аудиторію.

Завдяки представленій мініатюрі вони голосно заявили про себе на весь світ. Гумористи вважають за краще виступати в різних стилях, вони створюють жарти кожен у власному жанрі. Джим Керрі зустрів на своєму шляху чимало перешкод, але майбутня голлівудська знаменитість подолала всі труднощі і вилізла на зоряний п’єдестал. Фільм Джим і Енді: Інший світ (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Над його мімікою і пластикою сміються, а часом захоплюються. Що саме призвело цих хлопців на сцену? Чому головні герої вважали за краще творити в дуеті, і що передувало їх доленосній зустрічі?

Режисер: Кріс Сміт
Актори: Джим Керрі, Денні ДеВіто, Мілош Форман, Джадд Херш