У центрі сюжету виявляється чоловік середніх років на ім’я Хаяо Міядзакі. Кожна людина, що проживає в Японії, чула про даного персонажа. Хаяо відомий як кращий художник і аніматор сучасності. Він створив кілька фільмів, які досі не забуваються місцевими жителями. Головний герой бачить світ анімації зовсім не так, як його створюють інші класики. Хаяо підходить до кожного нового фільму з творчістю і надзвичайним талантом, фантазуючи над черговим героєм. За допомогою своїх фільмів Хаяо передає всім жителям надзвичайне чудотворне диво, і забути про твори, створені головним героєм, неможливо.

У документальних фільмах художник вирішив розповісти про свою творчість і познайомити глядачів з власною сім’єю. Хаяо вже в зрілому віці, тому йому є, що розповісти про своє життя і про те, як він будував кар’єру художника. Все почалося з того, коли молодий хлопець озирнувся навколо і побачив світ у всій її красі. Хаяо лише передав деякі фрагменти з реального життя, доповнивши їх чарами, яке бачить тільки художник. Фільм Царство мрій і божевілля (2013) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Анімації, створені у фільмах, змушують повірити у фантастичні світи. Головний герой також познайомить глядачів зі своєю сім’єю, адже вони завжди були для нього підтримкою і опорою у важкі часи, коли залишало натхнення художника.

Режисер: Мамі Сунада
В ролях: Хаяо Міядзакі, Юміко Миеши, Тосіо Судзукі, Йосіакі Нісімура, Синсуке Нонака, Усико, Сейдзі Окуда