Єдиноборство Джит Кун-до, винайдене Брюсом Лі, дослівно означало випереджаюче дію кулака. Особливий стиль кунг-фу він методично відпрацьовував протягом життя, постійно покращуючи отриманий результат. Майстер бойових мистецтв довів до досконалості фізичну форму і загартував силу духу. Боєць за натурою був ідеалом для кумирів – витривалий, педантичний, стрімкий, амбітний, він міг одним відточеним рухом відправити противника в нокаут. Його давньою мрією були зйомки в кіно, спочатку не складалися обставини, поки не відбувся переїзд з Америки в Гонконг. Відкриття нової місцевої кіностудії дало можливість сенсею стати кінозіркою, знайти довгоочікувану славу.

Манера боротьби припала до душі телеглядачам, реалістичність баталій залишалася на недоступній для конкурентів висоті. Самобутня Краса тактики рукопашного бою дозволяла побачити справжню феєричну виставу. Але остання картина «гра смерті» залишилася незакінченою через дивну ситуацію-раптова кончина героя після прийнятого ліки була шоком для мільйонів шанувальників Брюса, світ втратив одного з кращих людей.

Знайдені в архівах документальні свідчення фільму вже посмертно знайшли нечувану популярність. Фільм Брюс Лі: Шлях воїна (2000) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джон Літтл, Брюс Лі
В ролях: Брюс Лі, Карім Абдул-Джаббар, Пітер Арчер, Сун-Ман Бай, Роберт Бейкер, П’єр Бертон, Лінда Лі Кэдуэлл, Джекі Чан, Йуан Чі, Джеймс Коберн