Фільм Балада про непереможенного (2017) дивитись онлайн в HD якості


У житті цього підлітка є все, про що мріє кожна дитина – люблячі батьки, хороша школа, вірні друзі, але хлопчик мріє про собаку. Він готовий виконати будь-яке бажання, щоб його мрія збулася, і батько згоден, але за однієї умови. Хлопець повинен зняти фільм про легендарного льотчика-свого тезки Костянтина Аверьянова. Належить виконати важку роботу, опитати тих, хто має хоч якесь відношення до легендарної особистості. Посильну допомогу згоден надати молодший брат, але підліток ще не знає, як зміниться його життя.

По крихтах Костя дізнається про життя і подвиги великого людини, і вже багато проблем сучасних дітей здаються несуттєвими, незначними, адже в далекі часи молодим людям доводилося долати труднощі і складності, ризикувати власним життям заради інших людей. Хлопчику доведеться відразу подорослішати, про що поміркувати, забути про власні страхи і сумніви. Фільм Балада про непереможенного (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Відвага і мужність звичайної людини допомогли йому стати героєм, і тепер простий хлопчисько доведе батькові власну значущість і бажання доглядати за тим, кого він приручить.

Режисер: Сергій Буров
В ролях: Михайло Маневич, Євген Березовський, Олена Ковальчук, Андрій Петренко, Сергій Маховиків